Kabaret Neo-Nówka 18 kwietnia Słupsk Hala Millenium

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Neo-Nówka GOŚĆ 06-03-10 17:35

Już 18 kwietnia o godzinie 16.00 w Hali "Gryfia" w Slupsku zaswieci „Neonowka” ze swoim najnowszym programem „Seks alkohol i ksiazki.” Okazji do smiechu na pewno nie będzie brakowalo.
Kabaret został zalozony w 2000 r. przez wroclawskich studentow.
Mówią o sobie, że są „kabaretem z urokiem, zwłaszcza osobistym i gdyby nie fakt, że po programie moherowym szybko zrobili program następny i następny, z pewnością ugrzęźliby w sosie własnym, do końca życia grając poprzebierane za baby monstra".
Zostali zauważeni przez publiczność w całej Polsce skeczem pod tyt. "Moherowy program". a później było juz coraz smieszniej.
Ktoz z nas nie widzial skeczy o Polakach przychodzacych do nieba. W ciagu 2 miesiecy program tem obejrzalo ponad milion internautow oraz widzów we wszystkich miastach Polski. "Pleban i kościelny", "Wychowanie seksualne w szkole" to następne kabaretowe hity. Uprawiając. satyre polityczna z wielkim wyczuciem i mowia szczerze o wszystkim co wkurza i smieszy. Można stwierdzic ze jest jednym z najlepszych kabaretow istniejacych na polskiej scenie.

W Slupsku czeka widzów ogromna niespodzianka, poczynając od oprawy występu, na programie kończąc. Na scenie w Hali Gryfia zobaczycie Państwo zupełnie nowy program. "Mieszko i Dobrawa" , "Niemieckie siatkarki", "Wiadomości telewizyjne" to następne HITY, którymi będzie Państwa śmieszyc "kamienna twarz" Roman Żurek (założyciel i autor tekstów), "chuderlaczek" Michał Gawliński oraz pełen energii "macho" w sutannie Radek Bielecki.
Bilety w cenie 35 zl do nabycia:

- pod numerami telefonów: 665 913 230, 667 122 902
- w Biurze Podróży Global Trip w Galerii Słupsk
- W Biurze Podróży Juwentur ul.Dworcowa 10a Koszalin

Odpowiedz Cytuj
Neo-Nówka GOŚĆ 27-03-10 10:42

Rozpoczeliśmy sprzedaż drugiej puli biletów - po 40zł. Zapraszamy

Odpowiedz Cytuj
Neo-Nówka GOŚĆ 12-04-10 17:09

Występ kabaretu neo-nówka 18 kwietnia o godzinie 20 w kołobrzegu zostaje odwołany, natomist występ neo-nówki w słupsku zostaje przełożony na maj ze względu na żałobę narodową. Dokładną datę podam wkrótce. Osoby, które zakupiły bilety będą proszeni o kontakt pod numerem telefonu: 665913230.

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://slawno.istrefa.com

istrefa gmina Sławno | istrefa powiat sławieński | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Sławno - miasto, gmina miejska, powiat sławieński, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 76-100


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem